Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У ХОДА обговорили актуальні питання підготовки до опалювального сезону трьох районів області

12 червня 2018 | 14:39

12 червня відбулося засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка за участі керівників Куп’янського, Барвінківського, Дергачівського районів та міста Куп’янська, профільних структурних підрозділів ХОДА, служб газо- та электрозабезпечення, Служби автомобільних доріг.

Відкриваючи засідання, голова штабу відзначив, що питання підготовки об’єктів соцсфери до зими знаходиться на особистому контролі керівника області Юлії Світличної.

«Відповідні штаби вже функціонують у кожному районі області, такими ж зустрічами ми розпочали першу хвилю підготовки, - пояснив Євгеній Шахненко. - Кожен керівник району повинен мати чіткий план заходів і невпинно дотримуватися його виконання».

Далі учасники штабу заслухали доповіді керівників районів та міста Куп’янська. Так, голова Барвінківської РДА Володимир Ромах доповів про підготовку теплового господарства в районі.

«Планується підготовка 18 котелень. Зараз повністю готові 7. Також підготовлено 1,2 км теплових мереж із запланованих 8,3 км. Усі роботи на котельнях здійснюються відповідно до графіку», - відзвітував керівник району.

Про підготовку 26 котельних і топкових у Куп’янському районі розповів перший заступник голови РДА Анатолій Дробот. За його даними на природному газі працюють 17 котелень, на вугіллі - 8, на електроенергії - 1. З 17-ти газових котелень 4 можуть працювати на альтернативному виді палива.

За даними першого заступника голови Дергачівської РДА Інни Гаплевської в районі 16 котелень, які експлуатуються дергачівсько-солоницівською філією комунального підприємства «Обласний інформаційно-технічний центр» та 7 котелень ТОВ «Екотехнопарк», що працюють на альтернативних видах палива та опалюють 89 житлових будинків та 89 об’єктів соціальної сфери.

Члени  штабу також обговорили питання стану та ремонту місцевих доріг, підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, а також затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Говорячи про підготовку житлового фонду, Євгеній Шахненко наголосив на необхідності активізації роботи щодо переведення в 2018 році багатоквартирних будинків на індивідуальне опалення.


Теги: шахненко штаб підготовка до опалювального сезону

Поділиться:Схожі новини