Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині офіційно оголосили про завершення призовної кампанії «Весна-2018»

На Харківщині офіційно оголосили про завершення призовної кампанії «Весна-2018»

1080 юнаків нашого регіону стали солдатами строкової служби.

Про роботу військкоматів Харківщини в 2018 році повідомили директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов та військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

Так, Олексій Максимов відзначив, що питання щодо призову громадян на строкову службу та піклування про покращення умов служби армійців знаходиться на контролі голови ХОДА Юлії Світличної. Він також наголосив на тісній і плідній співпраці військкоматів із місцевою владою.

«На потреби відбору солдатів-строковиків цього року виділено майже 1,5 мільйони гривень. Також команда облдержадміністрації працює над  вирішенням питання щодо покращення об’єктів інфраструктури військового містечка в селищі Клугино-Башкирівка. Щоб захисники України не турбувалися про свій тил, там буде оновлено електро-, тепло- та водопостачання, а також переобладнано казарму під гуртожиток для контрактників. Ціна цього питання складає до 20 мільйонів гривень», - зауважив Олексій Максимов.

У свою чергу Юрій Калгушкін заявив про успішне завершення призовної кампанії «Весна-2018».

«1080 юнаків стали солдатами строкової служби. Ще 11 хлопців направлено для проходження альтернативної (невійськової) служби. Краще за всіх з завданням впорались у Індустріальному районі міста Харкова та на Лозівщині», - підбив підсумки військовий комісар.

Зупинився полковник Юрій Калгушкін і на успіхах щодо відбору військовослужбовців для служби за контрактом у ЗС України. Цього року близько 800 мешканців області  стали професійними військовими, з них 65 - жінки.

Також військовий комісар Харківського обласного військкомату розповів про призов на службу офіцерів запасу з числа випускників військових кафедр у червні 2018 року.

«Уже за тиждень ми направимо 42 особи служити на офіцерських посадах протягом 18 місяців. Перші 90 днів вони проведуть у військово-навчальних закладах, а потім їх розподілятимуть по військових частинах. Проте до району бойових дій на Донбасі їх (як і солдатів-строковиків) не направлятимуть», - роз’яснив полковник Юрій Калгушкін.