Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

До Євгенія Шахненка звернулися за допомогою в будівництві сонячної електростанції

До Євгенія Шахненка звернулися за допомогою в будівництві сонячної електростанції

1 червня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

Жителі Харкова і області зверталися до заступника керівника ХОДА з різних питань соціально-побутового та житлово-комунального характеру.

Про сприяння реалізації інвестиційного проекту з будівництва сонячної електростанції попросили двоє харків'ян. Євгеній Шахненко розглянув їхні пропозиції та пообіцяв надати можливу консультаційну та організаційну підтримку.

«Обласна адміністрація завжди готова підтримати людей, які бажають інвестувати в розвиток області, не тільки заробляти, але і допомагати державі. Ми зв'яжемося з керівниками південних районів області, де найбільш раціонально будувати такий об'єкт, і вони запропонують вам можливі варіанти земельних ділянок», - сказав Євгеній Шахненко.

Він також розповів про можливості, які надають банки і міжнародні організації для реалізації подібних проектів, і доручив представнику Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА надати заявникам повну інформацію з цього питання.

Низка питань, озвучених у ході прийому, стосувалась ремонту доріг.

Так, одна із заявниць попросила відновити дорогу від населених пунктів Темнівка і Шубіне через Лизогубівку до кордону Харківського та Чугуївського районів.

«Ситуація з дорогами в області дуже складна. Але в цьому році, завдяки наполегливості голови ХОДА Юлії Світличної та підтримки Президента, ми вперше отримали серйозні кошти на ремонт доріг. Заплановано дуже багато робіт, - зазначив Євгеній Шахненко. - Наступного тижня до вас виїдуть представники управління будівництва доріг Департаменту капітального будівництва ХОДА, щоб визначити, що ми можемо зробити за рахунок експлуатації та утримання. Крім того, я буду говорити з місцевим керівництвом, щоб з місцевих бюджетів було виділено кошти на ремонт».

Усі громадяни, які прийшли на прийом заступника голови ХОДА, отримали консультації керівників відповідних підрозділів ХОДА. Вирішення озвучених питань Євгеній Шахненко взяв на особистий контроль.