Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На «Металісті» до Дня захисту дітей провели футбольне свято

01 червня 2018 | 13:02

На урочисте відкриття змагань «Кубок Слобожанщини - 2018» з футболу завітали заступник голови ХОДА Олександр Скакун та перший заступник голови облради Віктор Коваленко.

Олександр Скакун передав учасникам змагань, тренерам та батькам спортсменів вітання від голови ХОДА Юлії Світличної. Він також зауважив, що Харківська обласна державна адміністрація приділяє пильну увагу розвитку дитячого спорту та формуванню пріоритетів здорового способу життя на Слобожанщині, підтримує проведення значущих спортивних заходів.

«Щиро вітаю всіх присутніх з Днем захисту дітей, - сказав Олександр Скакун. – Мушу відзначити, що сьогодні завдяки плідній співпраці керівництва області з Федерацією футболу України будуються футбольні майданчики в багатьох районах та містах Харківської області. Сьогодні ми реконструюємо і будуємо нові фізкультурно-оздоровчі комплекси, міні-футбольні, гімнастичні і тренажерні майданчики, басейни, льодові арени».

Відзначив потужну роботу, яка проводиться в області зі створення умов для розвитку футболу, й Віктор Коваленко. Нещодавно його було обрано головою обласної федерації футболу. Віктор Коваленко привітав уболівальників з виходом улюбленої команди «Металіст 1925» до Першої ліги чемпіонату України та побажав юним футболістам нових перемог та спортивних досягнень.

У змаганнях беруть участь дитячі футбольні команди з міст Харків та Чугуїв, а також Харківського, Дергачівського, Кегичівського, Печенізького, Балаклійського, Богодухівського, Валківського та Золочівського районів.


Теги: скакун день захисту дітей кубок слобожанщини футбол

Поділиться:Схожі новини