Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Патріарх Єрусалимський нагородив Юлію Світличну Орденом Святогробського братства

Патріарх Єрусалимський нагородив Юлію Світличну Орденом Святогробського братства

Під час робочої поїздки до Держави Ізраїль голова ХОДА зустрілася з Патріархом Святого Граду Єрусалиму та всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання Феофілом ІІІ.

«З Патріархом Єрусалимським говорили про мир в Україні та про створення єдиної православної помісної церкви. Відчули підтримку в цьому питанні», - відзначила за результатами зустрічі голова ХОДА.

Серед тем, які обговорили Юлія Світлична та Його Блаженство Феофіл ІІІ, - ситуація в Україні у зв’язку з агресією Російської Федерації та розвиток прикордонної Харківської області. Керівник області також висловила сподівання, що Патріарх Єрусалимський прийме запрошення Президента України Петра Порошенка та найближчим часом відвідає нашу країну.

На завершення зустрічі Його Блаженство Феофіл ІІІ вручив Юлії Світличній Орден Святогробського братства.

«Ви багато зробили для загальної користі, саме тому ми вирішили благословити вас», - сказав патріарх.

Голова ХОДА відзначила, що найвища нагорода Єрусалимської православної церкви є великою честю.

«Це не тільки моя нагорода. Це нагорода всієї Харківщини», - наголосила Юлія Світлична.

Нагадаємо, до програми перебування голови ХОДА в Державі Ізраїль входить участь у Міжнародній конференції жінок-лідерів, яка проходить у місті Єрусалим та Кармельському Міжнародному навчальному центрі GoldaMeirMASHAV (MCTC) у м. Хайфі (Ізраїль) - одному з найперших світових міжнародних центрів для жінок, що мають справу з питаннями гендеру. Під час робочої поїздки керівник області також зустрінеться з Президентом Ізраїлю, представниками уряду, міністерств та іншими впливовими особами країни.