ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична провела прийом громадян у Харківській дирекції «Укрпошти»

24 травня 2018 | 18:14

Юлія Світлична провела прийом громадян у Харківській дирекції «Укрпошти»

З питаннями та проханнями про допомогу до голови ХОДА звернулося близько 30 співробітників підприємства - з різних районів області.

Люди зверталися з проханнями допомогти в ремонті доріг і об'єктів інфраструктури, з питань зі сфер ЖКГ, соцзахисту та охорони здоров'я.

«Я часто виїжджаю на підприємства області та проводжу прийоми громадян тут, на місцях. Щоб зрозуміти кожну людину і допомогти вирішити її проблеми, - звернулася керівник області до співробітників «Укрпошти». - На «Укрпошті» відкрито мою приймальню. Якщо потрібна моя участь або безпосередня увага до тієї чи іншої проблеми, яка є у вас особисто чи у вашому районі, завжди звертайтеся».

Керівник профспілкової організації харківської «Укрпошти» Ірина Карпенко від імені колективу подякувала голові області за увагу до підприємства та його співробітників.

«За місяць уже вдруге на нашому підприємстві - глава облдержадміністрації. Ми такого не пам'ятаємо за весь час. І люди з великою надією відгукнулися на можливість потрапити на ваш особистий прийом. У всіх багато питань, які будуть вирішені», - сказала Ірина Карпенко.

Серед питань, з якими зверталися до Юлії Світличної в ході прийому, - прохання допомогти в ремонті під'їзних шляхів до Золочівської районної лікарні. З такою пропозицією до глави області звернулася заступник начальника Центрального відділення поштового зв'язку із Золочева Надія Свидницька.

«Я доручаю профільним департаментам облдержадміністрації винести відповідний проект рішення на найближчу сесію обласної ради - 7 червня. Це дозволить нам перерозподілити фінансування та виділити необхідні кошти для ремонту цієї дороги. Після того, як буде виділено фінансування і пройдуть тендерні процедури, можна буде взятися до робіт», - сказала Юлія Світлична.

Вона доручила начальнику управління будівництва дорожнього комплексу Департаменту капітального будівництва ХОДА Ігорю Турченку проконтролювати виконання робіт на цій дорозі та поставила термін готовності об'єкта - до 1 жовтня.

Кілька співробітників «Укрпошти» звернулися до Юлії Світличної з проханнями про відновлення або монтаж мереж вуличного освітлення в населених пунктах Краснокутського, Богодухівського, Барвінківського та Шевченківського районів.

«Велика кількість звернень, що надходять до облдержадміністрації, стосується питань освітлення. Здавалося б, не дуже велике питання, однак воно потребує вирішення, оскільки це й комфорт, і безпека, і розвиток. Для цього ми докладаємо великих зусиль. Цього року запроваджено проект «Енергія світла», який знаходиться під моїм особистим контролем. Ми затвердили перелік вулиць, що будуть освітлені цього року. Реалізація цього проекту розрахована на 3 - 4 роки. За цей час ми розраховуємо освітити максимальну кількість населених пунктів у всіх районах області», - повідомила Юлія Світлична.

Начальник центрального відділення поштового зв'язку «Ізюм-5» Наталя Корольова попросила главу області сприяти проведенню ремонту покрівлі будівлі, де розташовується відділення. Юлія Світлична звернулася до керівника Харківської дирекції «Укрпошти» Ваграма Гуляна з дорученням сприяти вирішенню проблеми, а також запевнила заявницю, що участь у ремонті візьмуть органи місцевого самоврядування міста Ізюм.

Низка звернень до глави області стосувалися питань оздоровлення дітей, придбання путівок у санаторії області для людей з інвалідністю, виділення матеріальної допомоги на лікування.

«Рішення кожного питання, яке сьогодні було озвучено, я візьму під особистий контроль», - підкреслила голова ХОДА.

Більше фото

Фото

Теги: світлична прийом громадяни укрпошта

Версія для друку Поділиться:


Вверх