Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У травні зменшено борги з виплати заробітної плати на 12 підприємствах

24 травня 2018 | 10:13

23 травня пройшло засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні комісії директор Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага зазначив, що питання погашення боргів з виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі керівництва ХОДА. 

За даними моніторингу, в області протягом травня поточного року зменшені борги з виплати заробітної плати на 12 підприємствах-боржниках на загальну суму 3,1 млн грн та ліквідовані борги на 3 підприємствах на суму 3,4 млн грн, а саме: на ПАТ «Харківський підшипниковий завод» – у сумі 2,1 млн грн, ДП «ЧАРЗ» у сумі – 1,2 млн грн та ПАТ «Науково-виробниче підприємство «Система» – 81,3 тис. грн.

На засіданні комісії розглянуто стан справ з погашення боргів на ДП «Харківський завод транспортного устаткування», ПАТ «Харківський підшипниковий завод», ПАТ «Харківський верстатобудівний завод», ПуАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» та ТОВ «Українська ливарна компанія».

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів.

Теги: погашення заборгованості заробітна плата комісія шпарага

Версія для друку Поділиться:


Вверх