Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Керівникам об’єднаних громад розповіли про переваги сільгоспкооперації

21 травня 2018 | 15:58

Семінар-тренінг було організовано Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування спільно з Департаментом агропромислового розвитку ХОДА та ГО «Польсько-українська аграрна асоціація».

У заході також взяли участь представники Харківської обласної асоціації фермерів, фонду підтримки фермерства, аграрних навчальних закладів.

«На сьогодні на Харківщині офіційно зареєстровано 16 сільськогосподарських кооперативів. З них звітність про роботу здають лише два. Хоча саме сільськогосподарська кооперація може забезпечити мешканцям сіл стабільні доходи, а, значить, і податки в бюджети громад. Саме тому сьогодні важливо зробити акцент на активному впровадженні та роз'яснювальній роботі з цих питань, у першу чергу, для керівництва громад. Тим більше, що розвиток сільськогосподарської кооперації є одним із стратегічних пріоритетів розвитку Харківщини відповідно до затвердженої стратегії розвитку до 2020 року та плану її реалізації», - сказала, відкриваючи семінар, директор Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова.

«Маємо достатньо успішних прикладів в Україні, які можуть бути мультипліковані на Харківщині. І це не тільки молочні кооперативи, а й вирощування фруктів, овочів, збирання лікувальних трав тощо», - зазначив дорадник Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, заступник голови Агропромислового комітету при Торгово-промисловій палаті України Роман Корінець, який протягом двох днів працював з учасниками семінару-тренінгу.

За його словами, під час тренінгу та роботи в групах було висказано багато цікавих ідей, які мають право на життя і успіх.

Діана Баринова, підсумовуючи результати тренінгу, зазначила, що є домовленості про співпрацю з обласним центром зайнятості, який зможе підтримати цікаві ініціативи громад у контексті створення додаткових робочих місць у сфері розвитку кооперації, які завтра зможуть забезпечити громадам розвиток.


Теги: громади баринова

Поділиться:Схожі новини