ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області спостерігається скорочення виробничого травматизму

21 травня 2018 | 11:40

У ХОДА підбили підсумки Дня охорони праці.

18 травня Департаментом соціального захисту населення було проведено семінарі з охорони праці, на якому обговорили результати Дня охорони праці. Захід відбувся відповідно до затвердженого обласною державною адміністрацією плану й проходив під девізом «Захищене і здорове покоління».

У семінарі взяли участь керівники та фахівці Головного управління Держпраці у Харківській області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, об’єднань профспілок та організацій роботодавців, а також підприємств, установ та організацій області.

Відкриваючи засідання, заступник директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Тетяна Печура відзначила позитивну тенденцію до скорочення виробничого травматизму на підприємствах області, який за останні 5 років знизився більше ніж в 1,5 раза. Його зниженню сприяє реалізація заходів з охорони праці, витрати на які щорічно зростають.

«Згідно з моніторингом, яким охоплено 2,7 тис. великих та середніх підприємств області, протягом 2017 року було реалізовано 20,5 тис. заходів з охорони праці на суму майже 257 млн грн (у 2016-му – 221,4 млн грн, у 2015-му - 211 млн грн). З початку 2018 року на реалізацію 7,9 тис. заходів вже витрачено близько 78 млн грн, що на 12,6 млн більше, ніж в аналогічному періоді 2017 року», - навела дані Тетяна Печура.

Також на засіданні було оголошено підсумки та нагороджено переможців обласних конкурсів спеціалістів з охорони праці «Оберігаємо життя - 2018» та «Краща установа з питань охорони праці та умов праці».

З результатами конкурсів можна ознайомитись тут.

Фото

Теги: тиждень охорони праці виробничий травматизм семінар

Версія для друку Поділиться:


Вверх