Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ще 201 учасник АТО (ООС) отримав у власність земельні ділянки

19 травня 2018 | 08:42

18 травня відбувся черговий захід з вручення військовим наказів про передачу у власність земельних ділянок та надання дозволів на розробку документації із землеустрою.

Зустріч пройшла під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера та за участю в.о. голови Держгеокадастру Олександра Колотіліна.

На початку заходу Марк Беккер передав військовим слова глибокої подяки від голови ХОДА Юлії Світличної - за мужність у відстоюванні кордонів нашої держави. Він відзначив, що питання соціального захисту учасників АТО (ООС) знаходиться на особистому контролі керівника області.

«Сьогодні 201 учасник АТО (ООС) отримає у власність земельні ділянки, ще 54 – дозволи на розробку документації із землеустрою, - відзначив Марк Беккер. - За весь цей час ми отримали від учасників АТО (ООС) 12 тисяч заяв, було надано майже 9 тисяч дозволів на розробку документації із землеустрою, 6700 осіб отримали землю у власність».

Олександр Колотілін відзначив, що за результатами 2017 року Харківщина посідає друге місце в країні щодо видачі земельних ділянок учасникам антитерористичної операції (ООС) (видано понад 4 тис. дозволів). Він також подякував за активну роботу керівництву ХОДА та громадським організаціям воїнів АТО (ООС).

Землевпорядники відзначили, що серед земельних ділянок, які цього разу отримали учасники АТО (ООС), 64 призначені для ведення особистого селянського господарства в Ізюмському районі, інші - для ведення садівництва в Зміївському, Харківському та Дергачівському районах.

Зокрема, дві земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства в Ізюмському районі отримала родина загиблого ветерана АТО (ООС) Сергія Бризгайла та одну земельну ділянку - для ведення садівництва в Харківському районі – родина загиблого воїна Івана Литвинова.

Фото

Теги: беккер видача землі учасники ато

Версія для друку Поділиться:


Вверх