ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область демонструє позитивну динаміку щодо стягнення боргів із заробітної плати

18 травня 2018 | 15:17

Харківська область демонструє позитивну динаміку щодо стягнення боргів із заробітної плати

Це заявила заступник Міністра юстиції України Світлана Глущенко у ході засідання штабу з питань координації контролю та моніторингу виконання судових рішень зі стягнення заборгованості по зарплаті.

Нарада пройшла 18 травня в обласній державній адміністрації.

Відкриваючи засідання, заступник голови ХОДА Михайло Черняк наголосив, що питанню погашення заборгованості із заробітної плати на Харківщині приділяється особлива увага.

«Це принципове питання, яким опікується особисто голова ХОДА Юлія Світлична, адже йдеться про людей, жителів нашої області, які не можуть отримати зароблені гроші, - підкреслив заступник керівника області. - Завдяки скоординованій роботі у цій сфері, за 2017 рік нам вдалося зменшити загальну заборгованість на 7 млн. Але при цьому вона зросла на 30 млн грн на державних підприємствах, які є найбільшими боржниками області».

Світлана Глущенко, у свою чергу, зазначила, що сьогодні як у Харківській області, так і в інших регіонах, збільшується кількість судових проваджень щодо стягнення заборгованості по заробітній платі. Це говорить про те, що люди бачать позитивні результати цієї роботи, починають довіряти судам та звертаються до них, щоб відстояти свої права.

Заступник міністра юстиції відзначила також позитивну динаміку, яку демонструє Харківська область щодо стягнення боргів з підприємств за рішеннями судів.

«Я знаю, що у вашому регіоні голова ХОДА опікується цими питаннями та створює для роботодавців такі умови, в яких вони будуть відповідальними, - сказала заступник міністра юстиції. - У Харківській області є позитивна динаміка щодо стягнення боргів. Загалом на виконанні в органах державної виконавчої служби знаходиться 3000 документів на 113 млн грн. З початку року стягнуто майже 7 млн грн, з початку роботи регіональних штабів (з 2 квітня) стягнуто 2,3 млн грн. Ви взяли гарний темп, необхідно й надалі працювати з такою динамікою».

Фото

Теги: штаб черняк заробітна плата заборгованість глущенко

Версія для друку Поділиться:


Вверх