ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Жителі області просили Євгенія Шахненка сприяти питанням ремонту місцевих доріг

18 травня 2018 | 13:47

Жителі області просили Євгенія Шахненка сприяти питанням ремонту місцевих доріг

18 травня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

За допомогою у вирішенні житлово-комунальних проблем до Євгенія Шахненка звернулося близько 20 жителів області.

Одним з актуальних для населення питань став стан місцевих доріг. Так, жителі Харківського району розповіли про аварійний стан дороги від окружної до сіл Елітне і Благодатне. За їх словами, через це мешканці позбавлені автобусного сполучення з містом, а учні школи та пенсіонери змушені діставатися школи і лікарні 3 км пішки.

Євгеній Шахненко пообіцяв взяти ситуацію під особистий контроль. Як запевнив заступник директора Департаменту капітального будівництва - начальник управління будівництва дорожнього комплексу ХОДА Ігор Турченко, для ямкового ремонту доріг необхідно 140 тонн асфальтобетону. Ремонтні роботи тут почнуться з середини червня.

Житель Нововодолазького району повідомив про те, що їхня вулиця в селі Просяне стала непроїзною - проїхати не можуть ані «швидка допомога», ані інші автомобілі.

«На вулиці - 40 дворів, ми живемо, як на острові. Необхідно відремонтувати приблизно кілометр дороги», - сказав заявник.

Євгеній Шахненко зв'язався з керівництвом району телефоном й пообіцяв жителю області взяти вирішення питання щодо відновлення комунальної дороги під особистий контроль.

Крім цього, ціла низка питань від жителів області та міста Харків стосувалась відновлення газо- і водопостачання. Зверненнями займуться відповідні фахівці підрозділів ХОДА.

Також говорили про проблеми з енергопостачанням. Так, чоловік, який проживає в селищі Манченки Харківського району, розповів, що вже тривалий час мешканці однієї з вулиць не можуть провести лінію електропередачі. За його словами, органи місцевого самоврядування та фахівці РДА не можуть вирішити питання, тому що вулиця знаходиться поза межами населеного пункту.

Євгеній Шахненко дав доручення керівництву Управління паливно-енергетичного комплексу розібратися в ситуації і допомогти громадянам щодо питання під'єднання до електромережі.

Всі питання, озвучені в ході особистого прийому, заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити і надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень обласної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Фото

Теги: шахненко ремонт доріг особистий прийом громадян житлово-комунальні питання

Версія для друку Поділиться:


Вверх