Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Суд ухвалив рішення щодо припинення права користування мисливськими угіддями

Суд ухвалив рішення щодо припинення права користування мисливськими угіддями

Через порушення чинного законодавства призупинили таку діяльність Красноградської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок.

Про ухвалене Харківським окружним адміністративним судом рішення повідомили в Державній екологічній інспекції в Харківській області. Саме це відомство подало відповідний позов до суду.

Причиною позову стали результати планової перевірки користувача мисливських угідь, яку Держекоінспекція провела наприкінці 2017 року.

«Зокрема, перевіркою було встановлено, що обов’язки, передбачені Законом України «Про мисливське господарство та полювання» та Законом України «Про тваринний світ», суб’єктом господарювання в більшій частині не виконуються. Так, наприклад, не забезпечується здійснення необхідних заходів, спрямованих на охорону та відтворення мисливських тварин. Керівництвом районної ОУТМР не забезпечено організацію та здійснення заходів щодо охорони державного мисливського фонду, поліпшення середовища перебування мисливських тварин на угіддях, наданих у користування», - пояснили в Держекоінспекції.  

За результатами розгляду позову в травні 2018 року Харківським окружним адміністративним судом ухвалено рішення на користь Держекоінспекції.

«Сподіваємося, що такі заходи впливу допоможуть зберегти багатство тваринного світу в одному з найбільш мальовничих куточків Харківщини», - заявили екологи.