ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Петропавлівській школі розроблять проект щодо заміни системи опалення

16 травня 2018 | 14:08

У Петропавлівській школі розроблять проект щодо заміни системи опалення

Актуальні питання життєдіяльності села Петропавлівка Куп’янського району обговорили під час зустрічі заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка з місцевою громадою.

Заступник керівника області відзначив, що сьогодні голова ХОДА Юлія Світлична багато уваги приділяє розвитку сільських територій. Зокрема, він повідомив учасникам зустрічі про реалізацію в області за ініціативи Юлії Світличної проекту «Енергія світла», який передбачає забезпечення освітленням всіх населених пунктів регіону.

Також Євгеній Шахненко розповів мешканцям села про позитивні зміни в роботі дорожнього комплексу, зокрема, наголосив, що цього року були виділені кошти для продовження ремонтних робіт на дорозі Чугуїв-Куп’янськ-Мілове. За його інформацією, роботи розпочнуться в червні. 

«Завдяки клопотанню Юлії Світличної, були виділені державні кошти, тому від Чугуєва до кордону з Луганською областю буде зроблена ідеальна дорога», - сказав Євгеній Шахненко.

Голова Куп’янської РДА Микола Ситник повідомив, що цього року з обласного бюджету для ремонту доріг місцевого значення в районі було виділено 24 млн грн. Для ремонту комунальних доріг передбачено 2 млн 36 тис. грн. Зокрема, в Петропавлівці буде поновлено ремонтні роботи по вулиці Північна. 

Микола Ситник також відзначив, що всі бюджети району минулого року було перевиконано.

«Плановий бюджет району складає близько 205 млн грн, ми закінчили минулий рік з цифрою 215 млн. Додатково одержано за різними статтями понад 11 млн. Ці кошти спрямовано на розвиток сільських територій. Ви бачите, що відбудовується інфраструктура в селі, ремонтуються будівлі в обласному центрі. Зокрема, цього року плануємо завершити ремонт будівлі районного Будинку культури», - заявив Микола Ситник.

У свою чергу, про роботи з відновлення села жителям розповіла сільський голова Ольга Козирєва. Вона також відзначила головні проблеми населеного пункту, серед яких – аварійний стан шкільної котельні та налагодження опалення в Будинку культури та спорткомплексі.

«Будь ласка, підготуйте відповідні проекти. Я обов’язково буду доповідати про такий стан системи опалення школи голові ХОДА та просити депутатський корпус про виділення коштів для ремонту»,  - сказав Євгеній Шахненко.   

Також місцеві жителі змогли поставити актуальні питання заступнику голови ХОДА, керівництву району та села. Селяни цікавилися, яким чином відбувається та чи вигідно їм створення ОТГ. Також говорили про стан місцевих доріг, дотримання чистоти та порядку в громадських місцях, ліквідацію смітників та інше. На всі поставлені питання жителі села отримали вичерпні відповіді. Заступник голови ХОДА пообіцяв тримати на контролі вирішення нагальних проблем.

Крім того, Євгеній Шахненко провів особистий прийом громадян у Куп’янському районі. Так, жителі району цікавились, коли будуть проведені ремонтні роботи на дорозі обласного значення Куп'янськ-Кругляківка та Чугуїв-Мілове на дільниці 91-110 км. Також ставились питання щодо ремонту покрівлі будівлі районного відділу освіти та деяких приміщень районного Будинку культури.

Заступник голови ХОДА відповів, що детально вивчить всі проблемні питання, громадянам буде надано всю можливу допомогу в рамках повноважень обласної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Фото

Теги: шахненко петропавлівська школа опалення ситник громада

Версія для друку Поділиться:


Вверх