ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

16 травня 2018 | 12:49

16 травня жителі Харкова і області зверталися до першого заступника голови ХОДА за допомогою у вирішенні питань земельного та правового характеру.

Низка питань стосувалася приватизації землі, а також спірних моментів щодо меж ділянок.

Так, житель селища Руські Тишки Харківського району розповів про те, що декілька років тому мешканцям населеного пункту було виділено ділянки під забудову. Але зараз, коли координати ділянок були уточнені за допомогою супутника, виявилося, що раніше визначені координати є не коректними, і, як наслідок, територією ділянок проходить газопровід та дорога. Заявник попросив допомогти розібратися у питанні. Марк Беккер доручив вирішити проблему представнику Держгеокадастру.

Даючи відповіді заявникам, які хочуть отримати ділянки, Марк Беккер пояснював, що на даний момент виділення та приватизація землі для ведення господарства є проблематичним через введення 25%-ої  квоти відносно площі земель, виділених через аукціони. Це перехідний період, і коли всі юридичні моменти будуть остаточно узгоджені, жителі області зможуть реалізувати право на отримання земельних ділянок, пояснив перший заступник голови ХОДА.

Також у ході прийому порушувалися транспортні питання. Зокрема, пенсіонерка з Харкова звернулася з проханням відновити маршрут, який з’єднував Харків зі Старим Салтовом. Як пояснив начальник Управління транспорту ХОДА Володимир Наконечний, маршрут буде відновлено попри його збитковість, оскільки він потрібен харків’янам, які влітку їдуть на дачі. Але пенсіонерам доведеться оплачувати половину вартості проїзду, оскільки місто Харків не передбачило в бюджеті відповідні компенсації перевізникам для цього напрямку.

Вирішення всіх озвучених у ході прийому питань Марк Беккер взяв під особистий контроль. Усі заявники отримають відповіді в установлені законодавством України терміни.

Фото

Теги: беккер прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх