ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

15 травня 2018 | 17:04

15 травня до заступника голови ХОДА переважно зверталися за допомогою у вирішенні питань зі сфер освіти та культури.

Так, у ході прийому громадян заявник озвучив пропозицію стосовно створення у місті Мерефа музею козацької слави. Активіст запевнив, що будівлю під заклад вже підібрали, є й проект реконструкції. 

«Я художник. За своє життя намалював декілька тисяч картин. Приблизно півсотні робіт я підібрав для музею. На них зображено, як я бачу козацьке життя і козацьку славу», - зазначив заявник.

Анатолій Бабічев відповів, що розгляне питання допомоги у створенні музею.

Також до заступника голови ХОДА звернулися науковці з проектом впровадження системи контролю та безпеки в сфері освіти.

«Ми придумали прилад, якого немає ніде в Україні. Його можна встановлювати в приміщенні – будь-де. Він під'єднується до телефону, і керівник закладу, наприклад, школи чи дитячого садка, може бачити, яка температура в будівлі. Також можна встановити датчики й бачити, хто увійшов у приміщення», - розповіли винахідники.

Анатолій Бабічев зазначив, що ідея цікава, та запропонував презентувати новинку для більшого кола людей. 

«Дійсно, ідея цікава для дитячих садків і шкіл. Ми розглянемо вашу пропозицію і, можливо, спробуємо запровадити такий проект у регіоні. Прилад можна спробувати у дії у дитячому садку чи школі», - сказав Анатолій Бабічев. 

Крім того, до Анатолія Бабічева звернулися з проханням представники громади села Протопопівка за роз’ясненнями щодо створення опорної школи у Дергачівському районі.

«Школа у нашому селі стає філією опорної, що знаходиться в сусідньому населеному пункті. Ми переживаємо, чи не закриють нашу школу, чи не зменшиться ступінь навчального закладу, як наші діти діставатимуться опорної в старшій школі, чи буде шкільний автобус», - перелічили питання заявниці.

Анатолій Бабічев зазначив, що мета реформи щодо створення опорних шкіл у регіоні - підвищити якість освіти. 

«Усі ці питання - в компетенції районної ради, депутатів. Відповідний план створення опорних шкіл ви можете подивитися в районному відділі освіти, - сказав Анатолій Бабічев. –  Минулого року ми не закрили жодної школи. При створенні опорних шкіл мова йде про підвищення якості освіти. Зокрема, у опорній школі викладатимуть кваліфіковані педагоги, а не один вчитель – декілька предметів. Значно покращиться матеріально-технічна база як опорної школи, так і її філій».

Також до Анатолія Бабічева звернулися за допомогою у вирішенні питань щодо подальшої роботи у ДЗВО «Харківський коледж текстилю та дизайну», а також щодо нагородження орденом «За заслуги» I ступеню.

Фото

Теги: бабічев особистий прийом громадян освіта культура

Версія для друку Поділиться:


Вверх