Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Підприємців Харківщини запрошують у бізнес-майстерню «Співпраця з Німеччиною. Міфи і реальність»

Підприємців Харківщини запрошують у бізнес-майстерню «Співпраця з Німеччиною. Міфи і реальність»

Захід пройде 30 травня з 10:00 до 16:00 на базі Харківської торгово-промислової палати (пр. Московський, 122б, конференц-зала).

Бізнес-майстерня «Співпраця з Німеччиною. Міфи і реальність» проводиться програмою Fit for Partnership with Germany Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини спільно з Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону та Харківською торгово-промисловою палатою в рамках проекту «Абетка експортера–2018».

Як зазначив перший заступник голови ХОДА Марк Беккер, участь підприємців Слобожанщини у програмі варто розглядати як упевнений крок до набуття ними ґрунтовних знань, навичок, управлінських компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоспроможності продукції суб’єктів господарювання Харківщини.

«За умови участі у програмі харківські підприємства не лише матимуть можливість налагодити співробітництво з представниками німецького бізнесу, а також відвідають підприємства ФРН, ознайомляться з досвідом вирішення ключових управлінських питань, пов’язаних з реалізацією експортних стратегій розвитку, напрями яких, зокрема, окреслено Дорожньою картою стратегічного розвитку торгівлі України на 2017-2021 роки», – підкреслив Марк Беккер.

Учасники бізнес-майстерні отримають інформацію щодо особливостей ведення бізнесу в ФРН, наявних бар’єрів по виходу товарів на ринки ЄС, а також індивідуальні консультації з метою долучення до програми стажувань у Німеччині.

До участі запрошуються керівники малого та середнього бізнесу регіону, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в розширені ділового співробітництва.

Проект програми

Реєстрація учасників 

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Довідка. Німецько-українська програма підготовки управлінських кадрів Fit for Partnership with Germany цілеспрямовано готує керівників підприємств та організацій України до встановлення ділових контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва з німецькими підприємствами. Щорічно в практичних тренінгах беруть участь близько 100 українських керівників. Вони представляють підприємства з зовнішньоекономічним потенціалом, зацікавлені в контактах з Німеччиною. Пріоритетну роль грають малі та середні підприємства (МСП).

Програма адресована керівникам вищої та середньої ланок підприємств та організацій практично без обмежень галузей.

Кожна група складається з 20-25 учасників.

У Німеччині учасники програми набувають умінь та навичок у сфері управління підприємствами, знайомляться з практикою роботи німецьких компаній, налагоджують контакти з місцевими фірмами.