На Харківщині відзначили Першу хвилину миру
![На Харківщині відзначили Першу хвилину миру На Харківщині відзначили Першу хвилину миру](/content/documents/928/92746/thumb-newsDocument-564x376-c000.jpg)
Наша область долучилась до загальноукраїнської акції «Перша хвилина миру», яка традиційно проходить 8 травня о 23:01.
О 23:00 8 травня 1945 року набрала чинності капітуляція нацистської Німеччини та завершилася Друга світова війна. Першу хвилину миру відзначають запаленням символічного Вогню пам’яті. Такий вогонь, у тому числі, запалили й у вікнах будівлі ХОДА.