Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Тільки об'єднавшись, ми зможемо побороти ворога. Марк Беккер

Тільки об'єднавшись, ми зможемо побороти ворога. Марк Беккер

9 травня перший заступник голови ХОДА взяв участь у заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що пройшли на Барвінківщині.

У місті Барвінкове 9 травня відбулися мітинг-реквієм та урочиста хода до пам’ятника загиблим барвінківчанам. У заходах взяли участь ветерани війни, праці та військової служби, військовослужбовці, учасники АТО та учасники бойових дій на території інших держав, громадськість та представники влади.

Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв звернувся перший заступник голови ХОДА.

«Президентом України Петром Порошенком за декілька років була створена нова боєздатна українська армія, яка може виконати всі завдання щодо захисту держави, - наголосив Марк Беккер. - Голова ХОДА Юлія Світлична консолідує всі зусилля щодо розвитку промисловості, економіки, підвищення рівня життя та безпеки жителів Харківщини. Тільки об'єднавшись, спільними зусиллями, ми зможемо побороти ворога, захистити суверенітет, свободу та територіальну цілісність держави».

Після привітань та покладання квітів сформувалась святкова колона з державними прапорами, яка рушила до меморіалу Скорботна мати на Чумацькій горі. По закінченню мітингу на всіх ветеранів та охочих чекала польова каша, а ввечері на центральній площі міста відбувся святковий концерт. У заходах взяли участь понад трьох тисяч барвінківчан.