Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Водойми області зариблюють

Водойми області зариблюють

Відповідні заходи проводять в Ізюмському, Первомайському, Зміївському та інших районах. Про це повідомили в Держекоінспекції.

«Переважно до водойм випускають мальків коропа, товстолоба строкатого, білого амура, карася сріблястого, судака, сома тощо. Проведення цих заходів сприяє не тільки примноженню та збереженню чисельності риби, а й покращить якість води в екосистемі», - відзначили в Держекоінспекції у Харківській області.

Так, у Зміївському районі до технологічної водойми-охолоджувача Зміївської ТЕС вселено 250 тисяч екземплярів товстолоба строкатого. У Богодухівському та Валківському районах до Олександрівського водосховища вселено 30 тисяч екземплярів товстолоба строкатого, 5 тисяч - малька коропа та 3 тисячі - білого амура. До Мирошниківського водосховища у Коломацькому районі вселено 20 тисяч екземплярів товстолоба строкатого, 7 тисяч - малька коропа та 2 тисячі - білого амура. Зариблення цінними промисловими видами риб також відбулося в Рогозянському водосховищі (Золочівський район), ставках Ізюмського району.

«Така діяльність, як зариблення, дуже важлива, оскільки саме так ми можемо допомогти природному відтворенню й відновити природні запаси наших водойм», - підкреслюють екологи.

Усього на території області нараховується близько 40 видів риб, основна частина яких є промислово цінними.