ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Історичному музеї відкриється виставка, присвячена подіям Другої світової війни

07 травня 2018 | 10:31

Експозиція «Недитяче дитинство: 1941-1945 рр.» знайомить зі спогадами «дітей війни» й змушує замислитися над самим феноменом війни, усвідомити її руйнівні наслідки для суспільства.

Виставка відкриється 8 травня о 14:00 у Харківському історичному музеї імені М.Ф.Сумцова.

«Це четверта і завершальна з циклу виставок Етнографічного музею «Слобожанські скарби» імені Г. Хоткевича Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», присвячених подіям Другої світової війни, - розповідають організатори. - Перша мала назву «Пам’ятники військової слави», друга – «Фотоісторія у родинному альбомі». Вона містила сімейні фотографії 1941-1945 рр. з розповідями про долі людей, образи яких зберегли світлини. Третя виставка - «Історія одного трикутничка» - демонструвала листи з фронту з коментарем харківських студентів, переважно - нащадків адресатів. Фрагменти двох останніх виставок демонструвалися у Харківському історичному музеї».

Виставці «Недитяче дитинство», як і попереднім, передувала  пошукова робота. Протягом року студенти знаходили людей, які були дітьми під час війни, брали у них відеоінтерв’ю, переводили його у текстовий формат, перезнімали фото часів війни і робили сучасний фотопортрет інформанта, оформлювали матеріал для експонування.

Теги: історичний музей виставка

Версія для друку Поділиться:


Вверх