ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайло Черняк взяв участь у нараді Мінсоцполітики щодо нової програми субсидій

04 травня 2018 | 15:16

Нарада відбулась у форматі відеоселектору під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви.

Центральним питанням для обговорення стало запровадження нового порядку призначення субсидій. Зокрема, обговорили питання оновлення програмного забезпечення та затвердження нових форм заяв на призначення субсидій та декларацій про майно і доходи.

«За даними на кінець опалювального періоду, субсидію в Харківській області отримували 469,6 тисячі сімей (з них 207,6 - у місті Харків та 260,7 – в області)», - навів останні дані Михайло Черняк.

Він наголосив на необхідності чітко організувати перехід на нову систему призначення субсидій та активно проводити роз’яснювальну роботу серед населення.

Нагадаємо, передбачається, що вже в новому опалювальному сезоні допомога видаватиметься «живими» грошима, які можна буде використати на свій розсуд.

«Однак перехід до монетизації можливий тільки в тому випадку, якщо система субсидій буде соціально справедливою – державну допомогу будуть отримувати ті, хто дійсно її потребує, - зазначають урядовці. - Започаткована кілька років тому ініціатива надання прямої допомоги уразливим верствам населення у вигляді субсидій довела свою ефективність. Втім, з часом вона стала потребувати удосконалення – передусім, у бік збільшення адресності».

Фото

Теги: черняк мінсоцполітики субсидії селектор

Версія для друку Поділиться:


Вверх