ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марка Беккера просили сприяти вирішенню земельних питань

02 травня 2018 | 16:22

2 травня перший заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

За допомогою до Марка Беккера звернулося близько десяти жителів Харківської області.

Більшість звернень стосувалися оформлення прав власності на земельні ділянки, а саме - затвердження в обласному ГУ Держгеокадастру проектів землеустрою ділянок для ведення особистого селянського господарства. З такими питаннями звернулися мешканці Харківського, Сахновщинського та Первомайського районів.

Про порядок подачі документів і необхідність усунення зауважень технічного характеру заявникам розповів юрист ГУ Держгеокадастру в Харківській області Костянтин Рибалко.

Крім того, за допомогою у вирішенні спірного земельного питання до першого заступника голови ХОДА звернувся житель Коломацького району. За словами чоловіка, порушені права його підопічного - племінника і його братів. Він також розповів, що пайовики намагалися розірвати договірні відносини з підприємством-орендарем, але суд прийняв рішення не на їхню користь. Також, зі слів заявника, підприємство оштрафувало власників паю на велику суму, хоча ті не перешкоджали діяльності господарства на їхній землі і не проводили там сільгоспробіт.

«Обов'язково розберемося в вашій ситуації. Вирішення питання доручаю директору Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександру Нездюру», - сказав Марк Беккер.

Також до Марка Беккера з питанням щодо законності проведення діяльності в Червонооскільському водосховищі звернулися представники рибогосподарського підприємства.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході прийому, Марк Беккер взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: беккер особистий прийом земельні питання

Версія для друку Поділиться:


Вверх