Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

20 студентських команд шукали скарби науки в ХНУВС

20 студентських команд шукали скарби науки в ХНУВС

27 квітня на Харківщині відбувся квест у рамках обласної акції «Молодь і закон. Прозорість. Толерантність. Захист».

У відкритті квесту «Пошуки скарбів науки» взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Науковий квест є вже традиційним заходом Ради молодих учених при Харківській обласній державній адміністрації. Цього разу в ньому взяли участь команди 20 закладів вищої освіти області. Дякую за гостинність ХНУВС!», - відзначив заступник керівника області.

Після реєстрації команд та урочистої церемонії відкриття заходу учасники розділилися на дві групи по 10 команд у кожній. Учасники першої взялися до виконання завдань квесту, інші – перейшли на навчальну базу № 2, де на них чекали майстер-класи від фахівців університету та працівників Національної поліції. Взяти участь у майстер-класах та випробувати себе в ролі поліцейського могли не тільки учасники змагань, але й усі охочі.

Цього дня у ХНУВС розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Фонові для злочинності явища: запобігання та протидія». Привітавши учасників наукового заходу, гості відвідали локації квесту, на яких вже проходили змагання. Вони побували у залі судових засідань, де студенти розв’язували завдання з кримінального процесу та права, у класі ОБСЄ молодь вирішувала завдання, використовуючи сучасні інформаційні технології. На великому плацу університету виконувалися завдання з пожежної безпеки, у мультимедійному інтерактивному тирі юнаки та дівчата з пістолета стріляли по мішенях – з 25 метрів та у нерухому грудну фігуру з колами.

Усього у рамках проведення квесту діяли 10 локацій, які передбачали виконання різних завдань, у тому числі й подолання єдиної смуги перешкод, надання первинної медичної допомоги, пошук об’єкта по вказаному магнітному азимуту, розслідування злочину, знання англійської мови, історії міста Харків.