Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Цього року контракт із ЗСУ вже склали майже 700 мешканців Харківщини

Цього року контракт із ЗСУ вже склали майже 700 мешканців Харківщини

Чергова команда призовників з понад 60-ти хлопців та дівчат відправилась на службу до війська.

«Протягом березня ми сформували декілька команд добровільних рекрутів загальною кількістю близько 170  осіб. Усього ж з початку 2018 року приблизно 670 мешканців Харківщини обійняли солдатські чи сержантські посади у Збройних силах України. При цьому кожен третій-четвертий призовник прийшов до військкомату вже з посвідченням учасника бойових дій», - зауважив  військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

Він додав, що на збірному пункті вже третій рік поспіль велике бажання служити в армії демонструють дівчата.

«Позаминулого року ми призвали на військову службу понад 200 жінок. Торік їх було близько сотні. З початку ж 2018-го ми вже відібрали понад 30 представниць чарівної статі. Переважно віком 25-35 років, більшість з яких мають вищу чи професійно-технічну освіту. Проте просилось дівчат до армії в рази більше, ніж ми змогли направити на наявні вакантні посади», -  розповідає Юрій Калгушкін.

З усіх цьогорічних новобранців-контрактників 80 осіб обрали місце служби у військових частинах чи підрозділах Десантно-штурмових військ. Ще приблизно 60 пішли до морської піхоти чи військ спеціального призначення.

Довідка. У 2017-му року понад 2100 мешканців Харківщини добровільно поповнили лави військовослужбовців-контрактників. У 2016-му ж стати професійними військовими вирішили близько 3300 хлопців та дівчат.