Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Міжнародні партнери допоможуть у створенні нових ЦНАПів на Харківщині

Міжнародні партнери допоможуть у створенні нових ЦНАПів на Харківщині

25 квітня перший заступник голови ХОДА Марк Беккер провів зустріч з представниками Міжнародної організації права розвитку (IDLO) та Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida).

Відкриваючи зустріч, Марк Беккер відзначив, що питання реалізації на території області міжнародних проектів, зокрема, тих, що стосуються поліпшення якості надання адміністративних послуг населенню, знаходяться під особистим контролем голови ХОДА Юлії Світличної.

«Хотілося б відзначити позитивні результати спільної роботи в цій сфері в нашому регіоні. Ми не зупиняємося на досягнутому та продовжуємо роботу. Наші плани пов'язані зі створенням ЦНАПів у Ізюмському, Лозівському та Вовчанському районах. Безумовно, хотілося б домовитися з вами про допомогу як і з обладнанням, так і з порталом. Ми також абсолютно не зменшуємо важливість питань, що пов'язані з навчанням персоналу», - звернувся Марк Беккер до представників іноземної делегації.

Директор ІDLO в Україні Леван Дучідзе підкреслив, що організація має позитивний досвід співпраці з Харківською областю. Зокрема, він відзначив хорошу роботу Регіонального центру надання адміністративних та соціальних послуг.

«Ми з радістю сприйняли інформацію, що відвідуваність Регіонального центру не зменшилася, що він залишається флагманом по всій Україні. Це ще раз доводить, що та ініціатива, яка виходила від керівника області та була підтримана нами, була правильною», - сказав Леван Дучідзе.

Що стосується створення центрів у регіоні, він наголосив на готовності вивчити всі питання, які пов'язані з цим проектом.

«Ми зацікавлені надати технічну підтримку Ізюму, Лозовій та тим містам, з якими в нас уже є домовленість. Я сподіваюся, ми побачимо такий само позитивний ефект, як зі створенням Регіонального центру. Ми позитивно налаштовані на це співробітництво. Ми вже визначилися, що будемо надавати підтримку в напрямку бізнес-аналізу та організації тренінгів для персоналу. З нашими колегами з USAID ми вивчимо питання з приводу порталу та технічного обладнання. Я думаю, знайдемо можливості, щоб відреагувати на ці запити», - сказав Леван Дучідзе.

Марк Беккер повідомив, що ЦНАП у Лозовій буде обслуговувати близько 100 тисяч жителів. А якщо в ньому можна буде отримати послуги регіонального рівня, то, найімовірніше, жителі довколишніх районів - Сахновщинського, Первомайського, Близнюківського, Кегичівського та інших – також будуть обслуговуватися в цьому центрі. А це ще не менше ніж 100 тисяч осіб. Ізюмський центр буде обслуговувати близько 60 тисяч людей.

«У Вовчанському районі буде логістично простіше організувати роботу. Це один з найближчих до обласного центру районів. Але якість повинна бути на вищому рівні», - сказав Марк Беккер.

Також він окреслив кілька проектів, у реалізації яких можлива співпраця з IDLO. Зокрема, мова йшла про проект, що пов'язаний з розширенням центру для жінок, які побували в місцях позбавлення волі, в Лозовій, а також проектів, пов'язаних з поліпшенням якості надання медичних послуг у районах області.

Ці питання, зазначив Леван Дучідзе, озвучать у головному офісі організації, а також обговорять з донорами.