ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Громадам області передані деякі повноваження у сфері протидії торгівлі людьми

25 квітня 2018 | 15:31

Громадам області передані деякі повноваження у сфері протидії торгівлі людьми

24 квітня в ХОДА відбувся круглий стіл «Протидія торгівлі людьми, як складова концепції «Людської безпеки».

Цей захід було проведено для представників об’єднаних територіальних громад за ініціативи Департаменту соціального захисту населення ХОДА спільно з Харківською міською організацією Міжнародної організації «Жіноча громада».

Як наголосила перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення Тетяна Бабенко, на початок року Харківська область займає другу позицію в рейтингу щодо кількості осіб, яким встановлено статус постраждалого від торгівлі людьми.

«На даний час статус отримали 38 осіб, з них 5 - внутрішньо переміщені особи», - повідомила Тетяна Бабенко.

Також було наголошено, що деякі повноваження передаються від районних управлінь соціального захисту населення до виконавчих органів об’єднаних територіальних громад. Наприклад, мова йде про повноваження з питань надання консультацій зі встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, вжиття заходів реагування на звернення та повідомлення про випадки торгівлі людьми, організацію надання тимчасового притулку особам, які постраждали від торгівлі людьми.

«Вам необхідно буде тісно співпрацювати з усіма суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Виявляти постраждалих осіб та правильно їх скеровувати до уповноважених осіб районних державних адміністрацій, які відповідають за встановлення статусу особи, що постраждала від торгівлі людьми, та органів Національної поліції», - сказала Тетяна Бабенко.

По закінченню круглого столу було прийнято резолюцію щодо необхідності розроблення місцевих програм соціально-економічного розвитку та включення до них заходів з протидії торгівлі людьми відповідної територіальної громади.

З метою підвищення рівня знань департаментом планується подальше навчання активу ОТГ у формі семінарів-тренінгів з цієї проблематики.

Фото

Теги: круглий стіл громади протидія торгівлі людьми бабенко

Версія для друку Поділиться:


Вверх