ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протягом квітня в області ліквідовані борги з виплати заробітної плати на суму 3,3 млн грн

25 квітня 2018 | 14:27

24 квітня в ХОДА пройшло засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На початку зустрічі директор Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага зазначив, що питання погашення боргів з виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі керівництва ХОДА. Він нагадав, що під час зустрічі керівника області Юлії Світличної з профспілковим активом області було обговорено більшість соціально-економічних питань регіону, в тому числі й питання погашення боргів з виплати заробітної плати.

«За даними моніторингу, в області протягом квітня поточного року ліквідовані борги з виплати заробітної плати на загальну суму 3,3 млн грн, у тому числі на ПАТ «Харківський підшипниковий завод» – у сумі 2,0 млн грн, ДП «ЧАРЗ» - у сумі 1,1 млн грн та ККП «Кегичівка – Сервіс плюс» – у сумі 185,6 тис.грн», - навів дані Юрій Шпарага.

На засіданні комісії також розглянуто стан справ з погашення боргів на таких підприємствах: «Харківський міський центр нерухомості», Водопровідно-каналізаційне комунальне управління (ВККУ) Люботинської міської ради, навчальний центр Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, ДП «Харківське конструкторське бюро з двигунобудування», ДП «Хлібна база №85» Державного агентства резерву України.

За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів. 

Теги: шпарага погашення заборгованості заробітня плата засідання комісії

Версія для друку Поділиться:


Вверх