ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині запровадять програму шефської допомоги дітям загиблих учасників АТО

24 квітня 2018 | 18:01

На Харківщині запровадять програму шефської допомоги дітям загиблих учасників АТО

24 квітня в ХОДА відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань патріотичного виховання.

Нарада пройшла під керівництвом заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.

Одним з питань, які розглянули члени коордради, стало запровадження в області програми «Старший брат», яка передбачає волонтерський супровід дітей загиблих учасників АТО. Волонтери опікуватимуться дітьми у вирішенні побутових питань - від допомоги при виконанні домашніх завдань до супроводу у поїздках тощо. Охочі попередньо проходитимуть відповідні тренінги та перевірку на відповідність вимогам щодо роботи з дітьми, розповіла волонтер Марина Черняєва.

Також у ході наради обговорили проведення у Харкові футбольного турніру ім. Данила Дідика. Він пройде 26 квітня на стадіоні «Металіст». У турнірі візьмуть участь чотири команди - зірковий склад «Металіста» на чолі з Олександром Горяїновим, команди «ультрас» «Металіста», однокласників Дані Дідика та волонтерів. Також захід передбачає виступи відомих харківських музикантів. Відкриття турніру - о 15:00. Організатори запрошують на захід усіх охочих.

28-29 квітня у Харкові, в Палаці спорту, пройде ще один турнір у рамках заходів з патріотичного виховання - чемпіонат України з козацького двобою. Відкриття змагань - у суботу, о 14:00.

Теги: бабічев патріотичне виховання рада

Версія для друку Поділиться:


Вверх