ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Жителі області просили Євгенія Шахненка сприяти ремонту місцевих доріг

20 квітня 2018 | 14:15

Жителі області просили Євгенія Шахненка сприяти ремонту місцевих доріг

20 квітня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

Понад 10 жителів області, які звернулися до Євгенія Шахненка, переважно просили сприяти вирішенню питань зі сфер будівництва, дорожнього та житлово-комунального господарства.

Так, ініціативна група мешканців Харківського району просила допомоги у визначенні балансоутримувача дороги біля селища Елітне. За словами заявників, дорога потребує ремонту, але на даний момент є «нічийною». Через це мешканці не можуть налагодити транспортне сполучення з обласним центром.

Євгеній Шахненко зазначив, що такі дороги, на жаль, є в низці районів області. Сьогодні ними займаються в ХОДА.

«Після того, як ми зберемо необхідну інформацію по таких нічийних дорогах, буде підготовлено відповідний лист до Кабінету міністрів України, після чого їх поставлять на баланс як місцеві дороги. Відразу після цього можемо говорити про ремонт і т.д.», - відповів заявникам Євгеній Шахненко.

Про ремонт дороги - під'їзду до села Червона Поляна Зміївського району просили жителі населеного пункту і дачних кооперативів. За словами заступника директора Департаменту капітального будівництва - начальника управління будівництва дорожнього комплексу ХОДА Ігоря Турченка, ремонт частини дороги проведуть вже наступного тижня.

Питання ремонту 9 кілометрів дороги до села Петрівка поставила Євгенію Шахненку мешканка Харківського району. Вона також зазначила, що перевізники не погоджуються налагодити пасажирське сполучення до села і дачних селищ через аварійний стан шляхів.

Про відновлення проїжджої частини дороги по вулиці Першотравнева в Люботині просив місцевий житель. За його словами, сусіди загородили парканом вулицю і перекрили під'їзд до його домоволодіння.

«Місцева влада радить звертатися до суду, але ж в цій ситуації порушені не тільки мої права, а й інших мешканців, генерального плану міста», - скаржиться житель Люботина.

Євгеній Шахненко дав доручення керівництву Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА створити спеціальну комісію із залученням всіх необхідних фахівців.

Крім того, з питанням щодо проведення перерахунку за послуги теплопостачання на прийом прийшли жителі Новобаварського району Харкова. Вони розповіли, що з середини лютого у них не працює загальнобудинковий прилад обліку тепла.

«Лічильник не працював 1,5 місяці, і коли в березні прийшли рахунки за тепло, мешканці будинку були засмучені. Особисто я повинна заплатити 1300 гривень, хоча зазвичай за цю послугу сплачую до 400 грн. Ми не згодні з такими нарахуваннями і вимагаємо перерахунку», - розповіла про проблему харків'янка.

Ще одна мешканка цього ж будинку додала, що взимку в одних квартирах було занадто жарко, в інших - прохолодно.

Євгеній Шахненко пообіцяв, що проблемою комісійно займуться фахівці ЖКГ, а також для вирішення питань економії тепла порадив створити своє ОСББ.

Низка питань, порушених у ході прийому, стосувалась газо- і електропостачання.

Заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити всі проблемні питання і надати громадянам всю можливу допомогу в рамках повноважень обласної державної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Фото

Теги: шахненко ремонт дороги особистий прийом громадян житлово-комунальні питання

Версія для друку Поділиться:


Вверх