Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині можуть відкрити представництво Східнокитайського НДІ «Фотоелектроніка»

19 квітня 2018 | 15:52

Питання розширення співпраці в сферах науки, технологій та освіти з представниками Китаю обговорили керівники структурних підрозділів ХОДА.

Зокрема, мова йшла про розширення співпраці в сферах вакуумної електроніки, виготовлення малорозмірних керамічних і металевих виробів за допомогою 3D-принтерів, перероблення сміття за допомогою плазмового устаткування.

На початку зустрічі директор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос ознайомив іноземних гостей з економічними показниками Харківщини.

«У минулому році обсяг зовнішньоторговельних операцій між Харківською областю і підприємствами КНР склав близько 315 млн доларів США. Третій рік поспіль ми нарощуємо обсяги співпраці (темп зростання становить 10% щороку). Вважаю, що у нас є величезний потенціал», - сказав Андрій Колос.

Про двостороннє співробітництво в науковій і освітній сферах розповіла директор Департаменту науки і освіти ХОДА Лариса Карпова. Зокрема, вона повідомила, що в 22 вишах Харкова освіту здобувають 400 громадян КНР.

Як зазначив заступник директора Східнокитайського НДІ «Фотоелектроніка» Хе Чжаочан, співпраця його установи з українськими підприємствами має більш ніж 20-річну історію.

«Ми хотіли б розширювати співпрацю і пропонуємо створити на Харківщині представництво нашого інституту. Будемо раді, якщо ви в законних рамках допоможете нам у цьому», - сказав Хе Чжаочан.

За його словами, представництво допоможе активізувати спільні проекти в наукових дослідженнях, впровадження українських технологій в Китаї, а також буде сприяти налагодженню торгових відносин.

«Ми вітаємо відкриття будь-яких іноземних представництв або компаній у нашому регіоні - це початок зовнішньоекономічних відносин. При вашому офіційному зверненні ми, в рамках правового поля, готові створити необхідні умови для спільної роботи», - відповів іноземним представникам Андрій Колос.

Також директор Департаменту економіки та міжнародних відносин запросив партнерів з КНР для участі в міжнародному економічному інвестиційному форумі, який восени відбудеться в Харкові.


Теги: кнр східно-китайський нді зустріч представництво співробітництво колос

Поділиться:Схожі новини