Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

УКР
Звичайна версія
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

В Україні стартував конкурс проектів з національно-патріотичного виховання

17 квітня 2018 | 10:30

На підтримку переможців Міністерство молоді та спорту виділяє 4 млн грн.

Мінмолодьспорту вперше оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Участь у конкурсі можуть взяти громадські організації, які зареєстровані не менш ніж два роки тому та діяльність яких спрямована на реалізацію проектів у сфері національно-патріотичного виховання, а сам проект охоплює не менш ніж 14 областей країни, тобто є всеукраїнським.

За словами начальника відділу національно-патріотичного виховання міністерства Миколи Ляховича, більш детально як подати заявку на конкурс представників громадських організацій буде поінформовано під час зустрічі 19 квітня «Щодо порядку проведення конкурсу». Про місце і час зустрічі буде додатково оголошено на сайті Мінмолодьспорту. Заявку на конкурс можна подати з 13 квітня по 4 травня 2018 р. за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 712. Контактний телефон: (044) 289-08-30.

Заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич розповів, що переможців конкурсу буде обирати комісія, більшу частину якої складатимуть експерти від громадськості.

На підтримку проектів-переможців міністерством виділяється 4 млн грн. На урядовому порталі відзначають, що вклад громадської організації, на фінансування проекту якої будуть виділені державні кошти, при цьому складає 25% витрат.


Теги: патріотичне виховання конкурс

Поділиться:Схожі новини