Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Укладати договори з підрядниками проекту «Енергія світла» розпочнуть уже наступного тижня

Укладати договори з підрядниками проекту «Енергія світла» розпочнуть уже наступного тижня

Про це повідомив начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Андрій Парамонов під час обласної селекторної наради 13 квітня.

На нараді розглянули стан освоєння коштів на будівництво та реконструкцію об’єктів, які фінансуються у поточному році з різних джерел.

Відкриваючи захід, заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко підкреслив, що питання будівництва, реконструкції та проведення ремонтних робіт об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення знаходиться під особистим контролем керівника області Юлії Світличної.

Увагу під час наради приділили реалізації цього року програми, що спрямована на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. В області коштом субвенції з держбюджету планують побудувати 50 амбулаторій загальної практики - сімейної медицини.

За словами Євгенія Шахненка, роботи з будівництва амбулаторій готові розпочати вже в травні, проте районам слід впорядкувати відповідну документацію.

«У Харківську область надійшла вся субвенція. Після затвердження мережі закладів у Міністерстві охорони здоров’я України ми розпочнемо роботи», - сказав заступник голови ХОДА.

Він також підкреслив, що глави районів відповідають за освоєння всіх коштів, які надходять на їхню територію для проведення ремонтів та будівництва. Зокрема, особливу увагу потрібно приділити фінансуванню з ДФРР, коштом якого в області буде побудовано більш ніж 30 футбольних майданчиків.

Окремо розглянули питання впровадження в життя ініційованого Юлією Світличною проекту «Енергія світла», який передбачає освітлення 300 вулиць у 137 населених пунктах регіону.

Як зазначив Андрій Парамонов, кожному району вже виділені кошти.

«На наступному тижні маємо укласти договори майже по усіх об’єктах. Також створимо робочу групу при Департаменті ЖКХ та розвитку інфраструктури ХОДА, який буде провадити технагляд та затверджувати кожен з об’єктів разом із науковими співробітниками», - повідомив Андрій Парамонов.