ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській області може відкритися «гаряча лінія» з питань охорони культурної спадщини

06 квітня 2018 | 10:00

У ХОДА відбувся семінар з питань створення інституту громадських інспекторів та проблеми охорони культурної спадщини в регіоні.

Захід було організовано та проведено фахівцями Управління культури і туризму ХОДА та ОКЗ «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини».

Як зазначив начальник управління Олег Яцина, під час зустрічі обговорювалися питання створення інституту громадських інспекторів, звітності їхньої роботи, обов’язків, проблем, які можуть виникнути під час здійснення нагляду.

«Були запропоновані ідеї громадського нагляду за пам’ятками, більш тісної співпраці громадськості та органів охорони культурної спадщини у відповідних питаннях. Зокрема, активісти висловилися за відкриття «гарячої лінії» з питань охорони культурної спадщини для громадських інспекторів та громадян», - сказав Олег Яцина.

Для громадських інспекторів будуть організовані навчальні семінари-тренінги з питань охорони культурної спадщини. До інституту громадських інспекторів планують залучати студентів профільних вишів.

Продовжили тему популяризації інституту громадських інспекторів й під час зустрічі представників влади та громадськості 5 квітня в приміщенні галереї «Мистецтво Слобожанщини». 

Фото

Теги: семінар охорона культурної спадщини яцина

Версія для друку Поділиться:


Вверх