Сергій Горсков став віце-чемпіоном Європи з боксу U22

Змагання у віковій категорії до 22 років відбулись у Румунії. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

На шляху до медалі в ваговій категорії до 91кг харків’янин здолав суперників з Польщі, Болгарії та Хорватії. В поєдинку за «золото» Сергій Горсков поступився 0:5 росіянину Мусліму Гаджімагомедову, який є срібним призером чемпіонату Європи серед чоловіків 2017 року, що відбувся у Харкові.

На жаль, ще один харківський боксер Ярослав Харциз, який виступав у ваговій категорії до 64кг, поступився на чемпіонаті в першому поєдинку супернику з Молдови.

Загалом на цьому чемпіонаті українські боксери завоювали 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди та посіли четверте місце в медальному заліку. Перше було за боксерами з Туреччини (3 золоті, 3 срібні та 1 бронзова медаль).