Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Учасники АТО отримають знижку на товари в низці супермаркетів області

04 квітня 2018 | 12:31

За підтримки ХОДА в регіоні реалізують проект «Соціальна картка учасника антитерористичної операції».

З 2018 року в торговельних мережах «Восторг», «Дігма» та «Ділайт» військовослужбовці, які проходили чи проходять службу на сході України та мають статус учасника АТО, можуть отримати знижки на всі товари в розмірі від 5 % до 8 %. Для того, щоб отримати знижку, необхідна лише картка «ПриватБанку».

«Ініціативу громадської організації «Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів» щодо реалізації такої програми підтримала голова ХОДА Юлія Світлична, - відзначив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага. - Були надані доручення відповідним структурним підрозділам, після чого почалася кропітка робота з бізнесовими структурами та банківськими установами. Деякі представники соціально відповідального бізнесу відгукнулися. Ми - на початку великого шляху, масштабної роботи. Я впевнений, що інші торгові мережі, банки також підтримають цю ініціативу, і вона буде реалізовуватися по всій Україні. Сьогодні населення активно підтримує учасників АТО, достатньо високою є довіра до Збройних сил України».

Юрій Шпарага також зазначив, що ті учасники АТО, які мають картки «ПриватБанку», автоматично отримують знижку, розраховуючись ними. Оформлювати додаткові документи чи звертатися до органів соціального захисту не потрібно. Новою послугою вже користуються 8500 учасників АТО. 

«В управліннях соціального захисту населення регіону на обліку знаходяться 13 тисяч учасників АТО. У найближчі два дні база буде доповнена ще громадянами, які мають статус членів сімей загиблих, – 256 осіб. Вони також матимуть право отримувати знижки», - навів дані директор департаменту.

Як зазначив керівник напрямку просування програм для бюджетних організацій ГРУ «ПриватБанку» в Харківській області Сергій Колпаков, картку можна оформити в будь-якому відділенні «ПриватБанку» абсолютно безкоштовно.

«Для того, щоб оформити картку, потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код, посвідчення учасника АТО надавати не потрібно, банк самостійно перевіряє, чи має людина відповідний статус, - зазначив Сергій Колпаков. – Картка є відразу робочою, та вже за декілька хвилин після оформлення можна користатися знижкою». 

За словами голови ГО «Всеукраїнська спілка ветеранів АТО правоохоронних органів» Олександра Ларіна, картка унікальна тим, що найближчим часом всі учасники АТО зможуть отримувати на неї соціальні виплати.

«Ситуація з виплатами буде спрощена найближчим часом. Не потрібно буде чекати, поки кошти прийдуть на пошту, стояти в черзі, щоб їх отримати. Все буде приходити на картку», - сказав Олександр Ларін.


Теги: учасники ато знижка соціальна картка

Поділиться:Схожі новини