Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В університеті міського господарства стартує «Бекетов Урбан Фест»

03 квітня 2018 | 13:22

Захід розпочнеться 4 квітня о 12:00 за адресою: вул. Маршала Бажанова, 17.

Мета фестивалю - презентація іміджу міста Харків як потужного туристського, освітнього, промислового, інноваційного бізнес-центру, який не лише активно розвивається, але й зберігає свою архітектурну спадщину - історичний архітектурний образ, створений провідним українським архітектором Олексієм Миколайовичем Бекетовим.

Фестиваль включатиме низку заходів, що пов'язані з презентацією міської інфраструктури, пошуком нових форм підвищення рівня життя у місті, залучення молоді до розробки міських проектів та програм, презентацією міста як складної соціально-економічної системи.

Програма фестивалю:

- 4 квітня з 12:00 - Бекетівський ярмарок студентських можливостей: презентація додаткових освітніх можливостей для школярів та студентів;

- 4 квітня з 12:30 - Бекетівські воркшопи «Харків SMARTCITY»: презентація системи житлово-комунального господарства сучасного «розумного» міста;

- 4 квітня з 12:30 - майстер-клас «Візуалізація резюме – секрети успіху в роботодавців»;

- 4 квітня з 14:30 - майстер-клас «Ефективні презентації»;

- 11 квітня о 14:30 - міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)»;

- 18 квітня о 14:30 - батл проектів з розвитку міста «Бекетівський ринг»: конкурс-захист проектів, присвячених розвитку міст та територій.

Крім того, на гостей фестивалю у квітні чекає кінопоказ «Архітектурна спадщина Олексія Бекетова - обличчя Харкова», у травні - Бекетівська квест-екскурсія «Харків Бекетівський» та у липні - Бекетівська кіноніч просто неба.

Довідки – за тел. +38 (099) 674-20-73 (Ольга Кравець, керівник відділу корпоративних комунікацій і PR ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, Olga.Kravets@kname.edu.ua).

Теги: бекетов урбан фест фестиваль

Версія для друку Поділиться:


Вверх