ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківська область презентує туристичний потенціал на міжнародній виставці

28 березня 2018 | 17:19

Харківська область презентує туристичний потенціал на міжнародній виставці

24-та Міжнародна туристична виставка UITT-2018 «Україна – Подорожі та туризм» проходить з 28 по 30 березня в Києві.

За словами начальника відділу охорони нерухомої спадщини та музейної справи Управління культури і туризму ХОДА Олександра Костіна, Харківщина експонує окремий стенд та розповсюджує буклети про туристичні «родзинки» регіону.

«Організували стенд «Харківщина туристична» ХОДА спільно з Харківським організаційно-методичним центром туризму. Тут представлені популярні туристичні маршрути, заповідні території, а також Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди та Художньо-меморіальний музей Іллі Рєпіна», - розповів Олександр Костін.

За його словами, участь у заході допоможе популяризувати туризм Харківщини в Україні та світі.

«У виставці беруть участь близько 30 країн. Учасники мають змогу ознайомитися з туристичними перлинами нашого регіону, що дозволить нам розвивати в’їзний та внутрішній туризм», - сказав Олександр Костін. 

Довідка. У 24-й Міжнародній туристичній виставці UITT-2018 «Україна – Подорожі та туризм» беруть участь понад 300 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв багатьох країн світу. Цьогорічна виставка продовжить традицію акцентування на культурно-туристичному потенціалі України і ознайомлення вітчизняних та закордонних відвідувачів і гостей з туристичними можливостями українських міст та регіонів у цій царині.

Фото

Теги: міжнародна туристична виставка туризм туристичні маршрути

Версія для друку Поділиться:


Вверх