ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайла Черняка просили сприяти виділенню матеріальної допомоги на лікування

28 березня 2018 | 16:28

28 березня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

Жителі області зверталися до Михайла Черняка з проханнями допомогти у вирішенні питань зі сфер охорони здоров'я та соцзахисту. Переважно громадяни, які прийшли на прийом, просили сприяти виділенню коштів на лікування. З такими питаннями звернулися жителі Харкова, Харківського та Зміївського районів. Михайло Черняк запевнив, що всі звернення розгляне профільна комісія.

Також на прийомі заступника голови ХОДА заявники просили надати допомогу в лікуванні та обстеженні в обласних закладах охорони здоров'я. Так, допомогу в обстеженні нададуть учаснику АТО зі Зміївського району. Можливість повного обстеження в Харківській обласній клінічній травматологічній лікарні отримає житель міста Харків.

Пенсіонер з Дергачівського району розповів про пожежу в дачному будинку, де він проживав. Чоловік попросив матеріальної допомоги на відновлення житла.

«Ми також пропонуємо вам можливість соціального супроводу та проходження лікування», - запропонував пенсіонеру Михайло Черняк.

До заступника голови області зверталися й з питаннями про надання субсидії і щодо можливого порушення законодавства про працю.

Рішення проблем, з якими звернулися громадяни, Михайло Черняк взяв під особистий контроль. У ході прийому жителі Харківської області, в разі потреби, могли отримати консультації керівників профільних департаментів ХОДА та фахівців обласного управління Пенсійного фонду.

Фото

Теги: черняк особистий прийом громадян виділення коштів на лікування

Версія для друку Поділиться:


Вверх