Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

В апараті ХОДА та РДА буде впроваджено електронний документообіг

В апараті ХОДА та РДА буде впроваджено електронний документообіг

28 березня відбулась робоча нарада з питань взаємодії обласної та районних державних адміністрацій, а також органів місцевого самоврядування.

Захід пройшов під головуванням керівника апарату ХОДА Вікторії Белявцевої. Вона підкреслила значущість взаємодії між апаратом ХОДА та районними державними адміністраціями, а також озвучила першочергові завдання.

Так, керівник апарату ХОДА наголосила на необхідності проведення роботи із запобігання корупції в апаратах РДА та впровадження електронного документообігу.

«Найближчим часом електронний документообіг буде впроваджено в апараті ХОДА, після чого - в РДА і структурних підрозділах облдержадміністрації. Зазначу, що це відповідальне питання і до його вирішення потрібно готуватися вже зараз», - сказала Вікторія Белявцева.

Відповідні роз'яснення щодо впровадження електронного документообігу надав начальник відділу інформаційно-комп'ютерного та документального забезпечення апарату ХОДА Артем Ситник.

Також під час наради обговорили питання застосування законодавства про державну службу в районних державних адміністраціях. Питання виконання Постанови КМУ «Про запобігання та виявлення корупції» висвітлив завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату ХОДА Костянтин Ісаєв. Він звернув увагу присутніх на важливості створення та забезпеченні діяльності відповідних підрозділів.