ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Японія зацікавлена у співпраці з харківськими підприємствами, що працюють у космічній галузі

27 березня 2018 | 15:24

Можливі напрямки подальшої співпраці обговорили під час зустрічі керівництва області із заступником голови місії, радником-міністром Посольства Японії в Україні Мічіо Харадою.

Потенціал Харківської області в ході зустрічі представили перший заступник голови ХОДА Марк Беккер і заступник керівника обладміністрації Анатолій Бабічев.

Мічіо Харада, в свою чергу, зазначив, що наш регіон відомий досягненнями у сферах ІТ-технологій, космічної промисловості та атомної енергетики. Підприємства, що працюють у цих напрямках, збирається відвідати японська делегація.

Марк Беккер запевнив, що обласна адміністрація надасть усю необхідну організаційну допомогу в проведенні цих зустрічей.

«Наші підприємства дійсно є активними учасниками низки міжнародних проектів у космічній сфері. Ці проекти розраховані до 2025 року. Що стосується атомної енергетики, то сьогодні обговорюється можливий спільний проект заводу «Турбоатом» і японської компанії «Тошиба», - зазначив перший заступник голови ХОДА.

Також учасники зустрічі обговорили можливість співпраці в сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Крім того, Мічіо Харада розповів про японську грантову програму, спрямовану на зміцнення медичних установ. У Харківській області допомогу за програмою отримають дві установи - Харківський НДІ протезування та обласний хоспіс.

«Проект, який стосується зміцнення інституту протезування, запропонувала глава області Юлія Світлична під час нашого попереднього візиту, - зазначив Мічіо Харада. - Ми підтримали його, оскільки він має велике соціальне значення. В рамках програми інститут отримає реабілітаційне обладнання на суму 70 тис. дол. Обладнання також буде надано для обласного хоспісу - на суму 80 тис. дол.».

Також у ході зустрічі керівництво області та представники японського посольства домовилися про візит делегації з представників бізнесу Японії в Харківську область.

«Ми зацікавлені в тому, щоб вони самостійно ознайомилися з можливостями співпраці з вашими підприємствами, а також переконалися в тому, що Харківська область - стабільний і абсолютно безпечний регіон», - підкреслив Мічіо Харада.

Фото

Теги: беккер японія харада

Версія для друку Поділиться:


Вверх