Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Створено 3 нові залізничні маршрути, що поєднають віддалені райони області з Харковом

Створено 3 нові залізничні маршрути, що поєднають віддалені райони області з Харковом

Це стало результатом домовленостей, що були досягнути між головою ХОДА Юлією Світличною та керівництвом «Укрзалізниці».

Керівник ХОДА підтримала прохання жителів області повернути зручний маршрут між Харковом, Лозовою, Близнюками та Барвінковим. Відповідне питання вона порушила під час наради з в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим, що відбулась у Харкові 19 березня. У результаті вже з 25 березня Південна залізниця відновлює курсування приміського поїзда Харків – Лозова – Лиман.

Поїзд №7035/7037/7038 Харків-Пасажирський – Лозова – Лиман вирушатиме щодня, крім вівторка, о 17:10 та прибуватиме до Лозової о 19:51 (до Близнюків – о 20:16, до Лиману – о 22:31). Під час слідування він здійснюватиме зупинки на станціях Покотилівка, Мерефа, Бірки, Шурине, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Біляївка, Краснопавлівка, Лозова, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвінкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов’янськ, ім. Кожушко, Слав.курорт. У зворотному напрямку потяг вирушатиме щодня, крім середи, о 5:55 (зупинка в Близнюках – о 7:55, у Лозовій – о 8:11) та прибуватиме до Харкова об 11:00. При слідуванні з Лиману потяг додатково зупинятиметься на станціях Панютине та Герсеванівський.

Ще однією приємною транспортною новиною є поява додаткового залізничного маршруту до обласного центру з Близнюків. З 25 березня Південна залізниця подовжила маршрут курсування поїзда №7022 Лозова – Харків до станції Близнюки. З Близнюків потяг вирушатиме щодня о 5:18, у Лозовій зупинятиметься о 5:42, а до Харкова прибуватиме о 8:23. Під час слідування здійснюватимуться зупинки на станціях Панютине, Герсиванівський, Краснопавлівка, Біляївка, Лихачове, Тройчате, Беспалівка, Шурине, Бірки, Мерефа.

Крім цього, поверненням одного маршруту вирішення питання зручного сполучення віддалених районів із обласних центрів не обмежиться.

«Нами спільно з Південною залізницею було прийнято рішення щодо курсування з 1 квітня прискореного приміського поїзду сполученням Харків - Лозова», - повідомила Юлія Світлична.

Звичний шлях від Харкова до Лозової потяг долатиме за 2 години замість 3 – 3,5. З Лозової поїзд №7024 вирушатиме щодня, крім четверга, о 7:10 та прибуватиме до Харкова о 9:10 (єдина зупинка – на станції Лихачове о 7:58). З Харкова до Лозової (поїзд №7023) буде повертатися щодня, крім середи, о 16:00 (зупинка на ст. Лихачове о 17:10, прибуття – о 18:00).