Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Визначено лікарні та школи області, які претендують на ремонт за рахунок ДФРР

Визначено лікарні та школи області, які претендують на ремонт за рахунок ДФРР

23 березня в ХОДА відбулося засідання регіональної комісії, яка проводить попередній відбір проектів для фінансування з ДФРР.

Нарада регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку пройшла під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка.

Він поінформував учасників заходу про те, що 22 березня в Києві відбулося засідання міжвідомчої комісії з відбору проектів під керівництвом Віце-прем'єр-міністра України Геннадія Зубка, на якому розглядалися перехідні проекти - ті, які фінансувалися з фонду в минулому році, і в цьому році їх реалізація триває.

«Наші проекти були затверджені. Це філармонія, Золочівський та Красноградський ФОКи і Лозівська дитяча спортивна школа», - розповів Євгеній Шахненко.

У ході засідання члени комісії обговорили підсумки додаткового конкурсного відбору, який проводився в області у напрямку енергоефективності державних і комунальних медичних і освітніх установ.

За інформацією, яку озвучила під час наради заступник начальника Управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Ольга Шамаєва, найбільшу кількість балів з поданих на розгляд комісії проектів набрав проект капітального ремонту будівлі стаціонарного відділення Ізюмської центральної міської лікарні .

Крім того, регіональна комісія вирішила надати на узгодження для фінансування з ДФРР проекти капітального ремонту з утеплення стін із заміною вікон Чугуївської ЦРЛ, реконструкції фасаду із заміною вікон і дверей в будівлях головного корпусу та інфекційного відділення Куп'янської ЦМЛ, проект ремонту пологового відділення Первомайської ЦРЛ та капремонт Богодухівської ЦРЛ.

Також в переліку проекти ремонтів об'єктів освіти - Олексіївського НВК Первомайського району, Зміївського ліцею №1 та Краснопавлівської ЗОШ Лозівського району.