Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Сахновщинському районі відкрили дитячий садок

22 березня 2018 | 15:08

Дошкільний навчальний заклад розрахований на дві групи по 20 дітей.

Дитячий садок розмістився в окремій будівлі на території Багаточернещинського ліцею. Зараз у ньому працює одна група, в якій навчаються 16 дітей. Восени планується відкрити другу групу - дітей підвозитимуть з довколишніх сіл - Великі та Малі Бучки.

«Будівля, в якій зараз знаходиться дитячій садок, десять років пустувала. За кошти ЮНІСЕФ, районного та сільського бюджетів, а також кошти небайдужих місцевих жителів, було проведено капітальний ремонт та заклад облаштовано всім необхідним. Були замінені вікна, двері, дах, замінені всі комунікації. Завдяки спільним зусиллям маємо заклад європейського рівня», - розповів голова Сахновщинської РДА Іван Котула. 

Розширення мережі дошкільних навчальних закладів є одним із пріоритетів розвитку освітньої сфери в області, визначених головою ХОДА Юлією Світличною. Тільки минулого року в регіоні було відкрито 18 нових ДНЗ та 53 групи в існуючих закладах. Загалом створено 2300 додаткових місць для вихованців дитячих садків. 

«Цього року ми плануємо не зупинятися на досягнутому, - запевнила керівник області. - В планах – відкрити 20 дитячих садочків. Перші зрушення вже є. У березні було відкрито дошкільний навчальний заклад у Балаклійському районі, а на початку квітня додаткова група для маленьких жителів області з’явиться у Слатинському НВК Дергачівського району».


Теги: світлична дитячий садок відкриття дошкільна освіта

Поділиться:Схожі новини