ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

21 березня 2018 | 16:11

21 березня до першого заступника голови ХОДА жителі Харківської області зверталися переважно за допомогою у вирішенні земельних та транспортних питань.

Так, фермер з Вовчанського району розповів про труднощі, які виникли при розпаюванні земельних ділянок між членами господарства. З питанням про присвоєння кадастрового номеру двом земельним ділянкам, які знаходяться на території садового товариства, звернувся житель Харківського району. Також про складнощі в оформленні земельного паю повідомила заявниця з Близнюківського району.

Консультації щодо нюансів земельного законодавства та порядку подання документів громадянам надав юрист ГУ Держгеокадастру в Харківській області Костянтин Рибалко. Марк Беккер запевнив, що детально вивчить озвучені заявниками питання.

Також у ході прийому громадян до першого заступника голови ХОДА звернулися пенсіонери з Харкова, які змушені добиратися громадським транспортом до своїх дач в Дергачівському районі. За їх словами, перевізник вимагає з пільговиків повної оплати за проїзд.

Марк Беккер розповів заявницям про механізм компенсації проїзду пільгового контингенту перевізникам. Вирішити питання він доручив директору Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Андрію Колосу.

Також на прийом до Марка Беккера зверталися за допомогою у виплаті заборгованостей по заробітній платі на двох підприємствах області. Колишній працівник ДП «Харківський завод електроапаратури» розповів, що вже тривалий час не може отримати борг із зарплати. Директор Управління розвитку промисловості ХОДА Володимир Міщенко розповів про процедуру ліквідації, яка проходить на підприємстві. За його словами, головною проблемою є те, що на даний момент ДП «Харківський завод електроапаратури» знаходиться в реєстрі стратегічно важливих підприємств України, які не підлягають приватизації. Тому ліквідатор не може реалізувати майно, щоб виплатити заборгованість перед працівниками.

«Ми направили відповідне звернення до Кабінету Міністрів України та чекаємо їх рішення. На сьогодні це питання законодавчого характеру», - зазначив Марк Беккер.

З проханням щодо сприяння у виплаті заборгованостей із зарплати також звернулися працівники ДП «Південдіпрошахт».

«Ми звернемося до вашого органу керівництва - Міністерства енергетики та вугільної промисловості - і будемо ініціювати відповідну перевірку», - зазначив перший заступник голови ХОДА.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході прийому, перший заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: беккер особистий прийом земельні транспортні питання

Версія для друку Поділиться:


Вверх