ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Цього року проведуть ремонт дороги Куп’янськ - Кругляківка

21 березня 2018 | 12:50

Цього року проведуть ремонт дороги Куп’янськ - Кругляківка

Про це повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко під час робочої поїздки до Куп’янського району.

Так,  на загальних зборах громадян у селі Курилівка, куди прийшли близько сотні місцевих жителів,  було порушено ряд актуальних питань щодо забезпечення життєдіяльності Курилівської територіальної громади.

Зокрема, одна з основних тем, які порушили в ході зборів, стосувалася ремонту доріг місцевого значення.

Як зазначив голова Куп’янської РДА Микола Ситник, цього року будуть проведені ремонтні роботи на дорозі Куп’янськ – Кругляківка, а саме - в селах Подоли та Курилівка. Як тільки дозволять погодні умови, дорожники візьмуться за найбільш зруйновані ділянки.

«Капітального ремонту дорога не бачила з початку її будівництва. Проводилися лише поточні ремонти. Села, якими проходить дорога, досить густонаселені, потік машин суттєвий.  Тому ремонт цієї дороги вкрай необхідний», - зазначив Микола Ситник.

Окрім того, за його словами, буде вирішено питання стосовно облаштування зупинки автобусів «за вимогою»  у районі села Подоли.  Для цього буде встановлено відповідний дорожній знак.

Також у ході зборів було піднято питання стосовно будівництва дитячого садку в селі Подоли. На даний час черга до дошкільного навчального закладу становить близько 60 дітей.

Євгеній Шахненко дав доручення розробити проектно-кошторисну документацію, на підставі чого об’єкт може бути внесений до Програми економічного й соціального розвитку Харківської області на наступний рік. 

Також під час зборів місцеві жителі піднімали питання освітлення вулиць, вивезення твердих побутових відходів у приватному секторі, пільгового перевезення пенсіонерів тощо.

Фото

Теги: шахненко куп'янськ робоча поїздка

Версія для друку Поділиться:


Вверх