Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У 2018 році зарплати на Південній залізниці збільшаться на 20%

У 2018 році зарплати на Південній залізниці збільшаться на 20%

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична після наради з в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим.

19 березня керівник області відвідала філію «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», де ознайомилася з роботою підприємства, поспілкувалася з його колективом, взяла участь у нараді з керівництвом та провела особистий прийом громадян.

«Незважаючи на складні часи та ті виклики, які є, Південна залізниця продовжує розвиватися. Постійно збільшується пасажиропотік, вантажопотік та підвищується якість роботи, проте нам ще є, над чим працювати, - відзначила голова ХОДА під час робочої наради. - Важливим є те, що керівництво «Укрзалізниці» та обласна державна адміністрація розуміють, що окрім розвитку самої сфери, потрібно ще й піклуватися до людей. За 2018 рік у планах підвищити зарплату співробітникам Південної залізниці мінімум на 20%».

Юлія Світлична повідомила й ще одну добру новину для співробітників залізниці – за рік планують завершити будівництво довгобуду – житлового будинку на вул. Малиновського, де 110 квартир призначені для працівників Південної залізниці.

«У нас на сьогодні є стовідсоткова підтримка з боку керівництва Харківської області, - відзначив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов. - Це дуже важливо для такого великого підприємства, як «Укрзалізниця». Ми працюємо в усіх регіонах країни, і підтримка місцевого керівництва необхідна для того, щоб вирішувати і питання соціального забезпечення наших працівників, і для кращої комунікації задля визначення потреб населення».

Євген Кравцов повідомив про перспективи розвитку «Укрзалізниці» в 2018 році, відзначивши, що запланований на цей рік план капітальних інвестицій у оновлення залізниці більший, ніж за останні 5 – 10 років.

«Плануємо виділити на оновлення компанії майже 27 млрд грн. Програма оновлення «Укрзалізниці» на сьогодні вже розпочала свою дію. Наше з вами завдання – її виконати в строк та якісно», - сказав керівник державного підприємства, звертаючись до співробітників.

Голова ХОДА повідомила, що з Євгеном Кравцовим обговорили питання залучення харківських підприємств до програми оновлення «Укрзалізниці».

«Йдеться про завантаження харківських підприємств, що працюють на цей ринок, замовленнями з державного бюджету. Будемо сподіватися, що наші підприємства такі замовлення отримають», - відзначила Юлія Світлична.

Більше фото