Перейти до вмісту
Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ВОЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична привітала харківських «Пантер» з перемогою в чемпіонаті України

15 березня 2018 | 15:57

Голова ХОДА зустрілася з жіночою хокейною командою, яка вперше привезла головний турнір національної першості до нашої області.

«Я вас сердечно вітаю з цим досягненням - від усієї харківської громади, від усього колективу ХОДА та від себе особисто, - звернулася до спортсменок глава області. - Спорт - це велика праця, до перемог потрібно довго йти. Вірити в себе, вірити в команду та працювати на загальний результат. І мені приємно, що ваш результат - це найвище досягнення в Україні».

Юлія Світлична запевнила спортсменок, що команда може розраховувати на підтримку з боку керівництва області.

«Щоб були перемоги, потрібно системно підходити до розвитку спорту. В області ми будуємо фізкультурні комплекси, ремонтуємо спортивні школи, оновлюємо інвентар, а також виплачуємо премії перспективним спортсменам і тренерам. У 2017 році харків'яни вибороли найбільшу кількість перемог за всю історію незалежності України, і дуже хочеться вірити, що це результат системної роботи. І мені приємно, що в цю роботу буде включений і ваш вид спорту. Маю велику надію, що кістяк збірної України з хокею буде складатися з харків'янок», - сказала голова ХОДА.

Засновниця та президент ХК «Пантери» Катерина Середенко у свою чергу запросила Юлію Світличну відкрити міжнародний хокейний турнір у Харкові, участь у якому візьме команда з США. У рамках турніру, який пройде в нашому регіоні через місяць, також відбудуться майстер-класи з хокею для дітей.

«Ми дуже важко працювали в цьому році, - зазначила Катерина Середенко, оцінюючи спортивний сезон. – Минулого року ми вступили в чемпіонат буквально через 2 місяці тренувань - і взяли бронзові медалі. Цього разу дуже відповідально підійшли до тренувального процесу, щоб взяти найвищу нагороду. Наскільки знаємо, за всю історію незалежної України хокейного кубка в Харкові ще не було. І це дійсно дуже хвилює, що цей трофей привезли саме ми. Будемо працювати далі для того, щоб кубок залишився у нас надовго».

Голова ХОДА вручила команді «Пантери» (капітану - Тетяні Слащевій), президенту клубу Катерині Середенко та тренеру Вадиму Радченко почесні грамоти облдержадміністрації.

Довідка. ХК «Пантери» був заснований у 2016 році. До його складу увійшли чотири хокеїстки, які виступали за національну збірну України, та молоді гравці. Наймолодшій учасниці команди 16 років, найстаршим - по 45. Капітан команди Тетяна Слащева раніше була капітаном збірної команди України. Домашні ігри «Пантери» проводять на ковзанці «Салтівський лід». Кольори команди - рожевий, чорний і білий.

Більше фото


Теги: спорт світлична зустріч хоккей пантери перемога

Поділиться:Схожі новини