ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Реалізація нової програми зайнятості має сприяти створенню щорічно більше 30 тис. нових робочих місць у регіоні

15 березня 2018 | 12:30

Нюанси програми представникам місцевих управлінь соцзахисту області в ході семінару пояснили фахівці Департаменту соціального захисту населення ХОДА та обласного центру зайнятості.

Заступник директора департаменту Тетяна Печура відзначила, що завдяки злагодженій роботі органів влади різних рівнів та реалізації заходів програми зайнятості, яка діяла до 2017 року, вдалось досягти певних позитивних результатів.

«Харківська область уже декілька років поспіль займає перше місце серед регіонів України за найнижчим рівнем безробіття населення (за методологією МОП), який за 9 місяців 2017 року склав 5,9% (по Україні – 9,4%).

Нова програма зайнятості передбачає низку заходів, що спрямовані на розвиток підприємницьких ініціатив населення, підвищення рівня оплати праці та виведення робочих місць із «тіні». Також передбачено вирішення питань зайнятості в об’єднаних територіальних громадах,сприяння працевлаштуванню неконкурентоспроможних громадян, зокрема осіб з інвалідністю, молоді, демобілізованих учасників АТО, переселенців, осіб віком «45+». Усе це, за прогнозом, забезпечить позитивну динаміку на ринку праці області та збільшить доходи місцевих бюджетів.

З текстом Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року можна ознайомитись тут.

Теги: програма зайнятості населення семінар печура

Версія для друку Поділиться:


Вверх