Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Балаклійському районі відкрили новий дитячий садок

У Балаклійському районі відкрили новий дитячий садок

У відкритті дошкільного підрозділу Бригадирівського ліцею взяв участь перший заступник голови ХОДА Марк Беккер, який 14 березня відвідав район з робочою поїздкою.

Марк Беккер привітав колектив закладу, маленьких вихованців та їхніх батьків від імені голови ХОДА Юлії Світличної. Він зауважив, що ДНЗ у Бригадирівці став першим новим дитячим садком, який відкрився в області у 2018 році.

«Керівник області Юлія Світлична приділяє розширенню мережі дошкільних навчальних закладів особливу увагу, розуміючи, що розвиток регіону неможливий без розвитку освіти. У минулому році в області було відкрито 18 нових ДНЗ та 53 групи в існуючих закладах. Загалом створено 2300 додаткових місць для вихованців дитячих садків. У цьому році в планах керівника області - ще 19 нових дитячих садків», - розповів Марк Беккер.

У Бригадирівському дитсадку навчатимуться 20 дітлахів.  Тепер всі 5-річні діти села охоплені дошкільною освітою та зможуть повноцінно підготуватися до школи.

За словами голови Балаклійської РДА Степана Масельського, мешканці Бригадирівки звернулися з проханням побудувати у селі дитсадок два роки тому. Завдяки бюджетній децентралізації, ініційованій Президентом, така можливість сьогодні є.

«Приємно, що дитячі садки сьогодні відкриваються у невеликих селах. Адже завдання, яке ставить керівник області Юлія Світлична, - забезпечити дошкільною освітою всіх дітей, навіть у найвіддаленіших населених пунктах», - сказав під час відкриття Степан Масельський.

Він також відзначив важливість активної міжнародної діяльності керівництва області, завдяки якій до реалізації важливих соціальних та інфраструктурних проектів вдається залучати міжнародну допомогу.

«Дякуючи тому, що Юлія Світлична налагодила ефективну співпрацю з міжнародними інвесторами та фондами, ми змогли залучитися підтримкою GIZ, ПРООН, ЮНІСЕФ у створенні ДНЗ», - розповів голова РДА.